Studentské centrum

Jakmile nám to epdiemiologická situace umožní, otevřeme pro studenty středních a vysokých škol nové Studentské centrum s Týmovou studovnu (viz níže). Našim cílem je poskytnout vám neutrální půdu pro studium a spolupráci. Na místě bude vždy supervizor, který vám pomůže při psaní seminárních, bakalářských a diplomových prací.  Momentálně můžete i přes zavřenou knihovnu využívat online:

  • Konzultace k diplomkám, bakalářkám nebo seminárkám
  • Kurz Napíšu diplomku na Moodlu a na YouTube knihovny

Využívání služeb není podmíněno registrací v knihovně. Pro více informací a pomoc s psaním prací pište: studentcentrum@svkos.cz 

 

Týmová studovna

Týmovka je speciální prostor pro práci na skupinových projektech, kterou je možné si zdarma rezervovat. Můžete zde nerušeně pracovat na seminárkách, školních projektech, prezentacích, diplomových pracích atd. Týmovka je vybavena stolem s 6ti křesílky a velkou tabulí, na vyžádání zapůjčíme fixy.

Otevírací doba: bude upřesněna. Adresa: Sokolská třída 30, Ostrava. 

Podmíny rezervace: 1) Jste student/ka denního studia střední nebo vysoké školy. 2) Je vás maximálně 6 a minimálně 2.

 Vstup do rezervačního systému 

Před vstupem do Týmovky předloží student, který rezervaci provedl, supervizorovi Studentského centra platný doklad o studiu na SŠ/VŠ (ISIC, studentskou kartu...). Týmová studovna nesmí být využívána ke komerčním účelům (např. doučování za úplatu, placené kurzy apod.). Provozní řád týmovky a studentského centra zde (odkaz). 

Datum poslední aktualizace: 05.02.2021
Copyright © 2009 - 2021 Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě