Kalendář akcí MSVK
«leden / 2019»
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 akce pro veřejnost 23 24 25 26 27
28 akce pro veřejnost 29 30 31

akce pro veřejnost - akce pro veřejnost
akce pro knihovníky - akce pro knihovníky
celostátní akce - celostátní akce

Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě
CZ Mutace: cs EN Mutace: en DE Mutace: de PL Mutace: pl
   
Jste uživatelRole: uživatelNacházíte se v sekci: Informace o knihovně

Informace o knihovně

18.01.2019

Pozvánka na přednášku Marka Zágory

Srdečně vás zveme na přednášku BIBLE VÁCLAVA IV., skvost středověké knižní kultury, která se koná ve středu 23. 1. 2019 v 16.30 hodin ve studovně. Na více než dvanácti stech stranách je namalováno přes šest set iluminací, které jsou společně s další výzdobou jedinečným svědectvím nejen o době svého vzniku. Přednáška je jedním z prvních příspěvků k 600. výročí úmrtí Václava IV.

14.01.2019

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistent/ka ředitelky

Hledáte práci v příjemném kolektivu mezi spoustou knih? Přijďte k nám! Podrobnosti o pracovní pozici najdete zde. CV a motivační dopis zasílejte do 15. 2. 2019 na adresu foberovasvkos.cz.

11.01.2019

Dotazník k sociálnímu poradenství

Dovolujeme si vás požádat o vyplnění krátkého dotazníku pro potřeby diplomové práce, která se věnuje neformálnímu vzdělávání v naší knihovně (především zájmovým klubům). Dotazník je zaměřen zejména na sociální poradenství a jeho výsledky budou sloužit i ke zlepšení nabídky naší knihovny pro veřejnost. Dotazník je určen čtenářům nad 50 let.

Kde nás najdete?
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě se nachází v centru Ostravy v budově Nové radnice na Prokešově náměstí. V pravém křídle Nové radnice jsou umístěna tato pracoviště: registrace uživatelů, půjčovna, studovna a půjčovna seriálů, německá studovna, bibliograficko-informační služba (poradna), oddělení bibliografie, meziknihovní výpůjční služba, reprografická dílna. V levém křídle Nové radnice naleznete oddělení speciálních fondů. Služby knihovnám (včetně regionálního …
Co u nás najdete?
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě sice shromažďuje a zpřístupňuje především odbornou literaturu z různých vědních oborů, ale s důvěrou se na nás můžete obrátit, máte-li zájem o literaturu týkající se jakýchkoli Vašich koníčků, umění, sportu, máte-li zájem o krásnou literaturu, nebo populárně-vědeckou literaturu pro děti a mládež. Kromě toho nabízíme i jiné druhy dokumentů (např. audioknihy, hudební nahrávky, české technické normy), vzdálené elektronické zdroje a mnoho dalšího. …

Copyright © 2019 Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě Tvorba www stránek Winternet

Fotografie poskytl Krajský úřad MSK. Autorem fotografií je Štefan Špic.