Kalendář akcí MSVK
«prosinec / 2016»
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 akce pro knihovníky 7 8 9 10 11
12 13 14 akce pro knihovníky 15 16 17 18
19 akce pro veřejnost 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

akce pro veřejnost - akce pro veřejnost
akce pro knihovníky - akce pro knihovníky
celostátní akce - celostátní akce

Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě
CZ Mutace: cs EN Mutace: en DE Mutace: de PL Mutace: pl
   
Jste uživatelRole: uživatelNacházíte se v sekci: Informace o knihovně » Mimořádné akce » Setkání uživatelů T-series 1999
Jako člen Sdružení uživatelů automatizovaného knihovního systému Tinlib (později T Series) pořádala knihovna v r. 1999 akci "Setkání uživatelů AKS Tinlib". Účastnili se zástupci jednotlivých řlenů sdružení z celé republiky.

Seznam přihlášených účastníků


Setkání už­ivatelů knihovnic­kého systému T - Series

OSTRAVA

5. - 6. října 1999

Seznam přihlášených účastníků


příjmení, jm., titul organizace, adresa telefon e-mail ubytování
Bajgar Jaroslav UK FTVS, Ústřední tělovýchovná knihovna, J.Martiho 31, 162 52 Praha 6 02/2017 2327 bajgar@ftvs.cuni.cz Polský dům
Bajger Matyáš, Bc. Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994573 Matyas.Bajger@vsb.cz vlastní
Bartošek Miroslav, RNDr. Ústav výpočetní techniky MU Brno, Botanická 68a, 602 00 Brno 05/41512214 bartosek@ics.muni.cz Jindřich
Bazalová Eva VŠE-CIKS, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 02/24095577 bazalova@vse.cz Polský dům
Bělíková Jana, Dr. UK FTVS, Ústřední tělovýchovná knihovna, J.Martiho 31, 162 52 Praha 6 02/2017 2327 belikova@ftvs.cuni.cz Polský dům
Bělohoubková Lenka, Ing. VŠE-CIKS, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 02/24095597 belohoub@vse.cz Polský dům
Beránková Božena PeF UK Praha, M.D.Rettigové 4, Praha 1 02/21900150 Bozena.Berankova@pedf.cuni.cz Jindřich
Bílková Jitka, Mgr. PeF UK Praha, M.D.Rettigové 4, Praha 1 02/21900150 Jitka.Bilkova@pedf.cuni.cz Jindřich
Brixi Jiří, PhDr. Parlamentní knihovna, Sněmovní 4, 118 26 Praha 1 02/57174502 brixi@psp.cz Polský dům
Brožek Ivo, PhDr. Ústřední knihovna Pedagogické fakulty UJEP, České mládeže 8, 400 96 Ústí nad Labem 047/5207760 brozeki@pf.ujep.cz Maria Tour
Cihlová Marie, Mgr. Ústřední knihovna Pedagogické fakulty JU, Husova 458, 370 05 České Budějovice 038/446 82 cihlova@pf.jcu.cz Maria Tour
Cais Stanislav, Mgr. Univerzita Karlova v Praze, Ústav výpočetní techniky, Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1 02/24 49 1649 stanislav.cais@ruk.cuni.cz Maria Tour
Čizinská Olga, Ing. UK-LF Lékařská knihovna LF a FN, Dlouhá 1b, 500 01 Hradec Králové 049/5816533 cizinska@lfhk.cuni.cz Jindřich
Čabelová Věra, Mgr. UK FTVS, Ústřední tělovýchovná knihovna, J.Martiho 31, 162 52 Praha 6 02/2017 2327 cabelova@ftvs.cuni.cz Polský dům
Čadanová Jana Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6995171 Jana.Cadanova@vsb.cz vlastní
Dewetterová Helena, PhDr. UK - Filozofická fakulta, Střed.věd.inf., nám. J. Palacha 2, 116 38 Praha 1 02/21619248 dewett@ff.cuni.cz Jindřich
Dobiášová Zuzana, Mgr. Ústav vědeckých informací 2.LFUK Praha, V Úvalu 84, Praha 5 02/24435846 zuzana.dobiasova@lfmotol.cuni.cz Polský dům
Dostálová Kateřina Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994598 Katerina.Dostalova@vsb.cz vlastní
Feil Miloslav, RNDr., CSc. Knihovna PeF UK Praha, M.D.Rettigové 4, Praha 1 02/21900150 feil@dekanat.karlov.mff.cuni.cz Jindřich
Filipi Ondřej Evangelická teologická fakulta UK, Černá 9, 115 55 Praha 1 02/21988 601 filipi@etf.cuni.cz Jindřich
Fryčová Hana Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, 771 47 Olomouc 068/563 1742 frycova@rupnw.upol.cz vlastní
Grohová Hana Ústav vědeckých informací FN Motol, V Úvalu 84, Praha 5 02/24435841 hana.grohova@lfmotol.cuni.cz Polský dům
Grygárek Jiří, Ing. Centrum výpočetní techniky VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6993240 Jiri.Grygarek@vsb.cz vlastní
Hadrabová Doris Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, Knihovna, nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1 02/21005216 hadrabov@ius.prf.cuni.cz Jindřich
Hájková Zuzana, PhDr. SVK České Budějovice, Lidická 1, České Budějovice 038/63 57561 hajkova@cbvk.cz Jindřich
Hamšíková Olga Moravská galerie Brno, Knihovna, Husova 18, 662 26 Brno 05/42215753 l.124
Jindřich
Hanák Martin, Mgr. CIT, rektorát Jihočeské univerzity, Knihovna ZF JU, Studentská 13, 370 05 České Budějovice 038/7772113 hanakm@jcu.cz Jindřich
Hartmanová Květa, PhDr. Knihovna Uměleckoprůmyslového musea v Praze, ul. 17. listopadu 2, 110 00 Praha 1 02/51093209 hartmanova@upm.cz Maria Tour
Hausková Alena, Mgr. Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994572 Alena.Hauskova@vsb.cz vlastní
Herdová Květoslava, Mgr. Kancelář prezidenta republiky, 119 08 Praha - Hrad 02/2437 3137 kveta.herdova@hrad.cz Maria Tour
Hermanová Milena, Mgr. UK - MFF, knihovna, Ke Karlovu 3, 121 16 Praha 2 02/21911252 Milena.Hermanova@mff.cuni.cz Maria Tour
Holbergová Pavla SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 holbergova@svkos.cz vlastní
Holoubková Marta VŠ umělecko-průmyslová, nám. Jana Palacha 80, 116 93 Praha 1 02/51098205 knihovna@vsup.cz Polský dům
Holušová Ludmila Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, Bráfova 3, Ostrava 1 069/6160308 holusova@osu.cz vlastní
Horák Aleš Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Horáková Martina, Mgr. Knihovna Národní galerie, Hradčanské nám. 15, Praha 1 02/20515498 knihovna@ngprague.cz vlastní
Horová Iva, PhDr. Akademie muzických umění v Praze 02/531115
Polský dům
Hrazdil Aleš, PhDr. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 hrazdil@svkos.cz vlastní
Hrazdilová Alena, PhDr. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 hrazdilova@svkos.cz vlastní
Hubínková Hana Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, Knihovna, 250 66 Zdiby 98
Hana.Hubinkova@vugtk.cz Maria Tour
Hučín Ivo Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Chlanová Jana Univerzita Karlova, 3. lékařská fakulta, SVI, Ruská 87, 100 00 Praha 10 02/67102250 Jana.Chlanova@lf3.cuni.cz vlastní
Chvala Radim, PhDr. Akademie muzických umění v Praze 02/531115
Polský dům
Janáková M., Mgr. Obchodně podnikatelská fakulta SU, fakultní knihovna, Na Vyhlídce 1079,
736 06 Karviná
069/6311653 l. 250 mija@opf.slu.cz vlastní
Janík Zdeněk, Ing. VTEI - Vítkovice, a. s. 069/2927115 VTEI@vitkovice.cz vlastní
Jindrová Zuzana Studijní knihovna České televize 02/61134539 Jindrova.Zuzana@czech-tv.cz Palace
Jonáková Oldřiška Univerzita Karlova, 3. lékařská fakulta, SVI, Ruská 87, 100 00 Praha 10 02/67102552 Oldriska.Jonakova@lf3.cuni.cz vlastní
Karasová Lada Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994594 Lada.Karasova@vsb.cz vlastní
Khestlová Jindřiška, Mgr. Obchodně podnikatelská fakulta SU, fakultní knihovna, Na Vyhlídce 1079,
736 06 Karviná
069/6311653 l. 250 khestlova@opf.slu.cz vlastní
Kolářová Jana UK Fakulta soc. věd, Středisko věd. informací, Smetanovo nábř. 6, Praha 1 02/22112250 kolarova@mbox.fsv.cuni.cz Jindřich
Konfrštová Ivana Univerzita Karlova, 3. lékařská fakulta, SVI, Ruská 87, 100 00 Praha 10 02/67102106 Ivana.Konfrstova@lf3.cuni.cz vlastní
Kostecká Šárka, Bc. Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, Bráfova 3, Ostrava 1 069/6160309 sarka.kostecka@osu.cz vlastní
Kopáčiková Judita, PhDr. Stredisko informácií Slovnaft, a.s., Vlčie hrdlo, 824 12 Bratislava 07/40558775 Judita.Kopacikova@slovnaft.sk Jindřich
Kopřivová Alice Středisko vědeckých informací LF UK, Lidická 1, 301 66 Plzeň 019/557244 koprivova@lfp.cuni.cz Jindřich
Krásná Jana Kancelář prezidenta republiky, 119 08 Praha - Hrad 02/2437 3161 jana.krasna@hrad.cz Maria Tour
Krbec Pavel, RNDr., CSc. ÚVT UK, Ovocný trh 5, 116 36 Praha 02/24491232 krbec@cuni.cz Maria Tour
Krčmařová Gabriela, PhDr. Národní knihovna ČR, Klementinum 190, 110 01 Praha 1 02/21663206-7 gabriela.krcmarova@nkp.cz Maria Tour
Krotilová Jaroslava Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Kubicová Eva Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6992154 Eva.Kubicova@vsb.cz vlastní
Kubinová T. CIT OU 069/6160121 kubinova@osc.cz vlastní
Kudelová Jiřina Slezská univerzita - Ústřední knihovna, Opava, Masarykova 37 0653/684407 Jindra.Plankova@fpf.slu.cz vlastní
Kybal Martin, Mgr. Univerzita Karlova v Praze, Ústav výpočetní techniky, Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1 02/24 49 1291 kybalm@dec59.ruk.cuni.cz Maria Tour
Landová Helena, PhDr. Společná knihovna biol. pracovišť AV ČR a BF JU, Branišovská 31, České Budějovice 038/7775028 helena@betty.lib.jcu.cz Maria Tour
Lesayová Jaroslava, PhDr. Stredisko informácií Slovnaft, a.s., Vlčie hrdlo, 824 12 Bratislava 07/40558775 Jaroslava.Lesayova@slovnaft.sk Jindřich
Lhotáková Eva Výzkumný ústav geodetický, topografický a
kartografický, Knihovna, 250 66 Zdiby 98

Eva.Lhotakova@vugtk.cz Maria Tour
Lošťáková Dana, RNDr. Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc 068/5631702 lostakov@risc.upol.cz vlastní
Loun Vojtěch Správa Pražského hradu, 119 08 Praha - Hrad 02/24373694 vojtech.loun@hrad.cz Maria Tour
Malečková Alena, PhDr. UK-1.LF Ústav vědeckých informací, Kateřinská 32, 121 08 Praha 2 02 96151219 alma@lf1.cuni.cz Maria Tour
Malá Eva Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, Bráfova 3, Ostrava 1 069/6160308 Eva.Mala@osu.cz vlastní
Maličková Jana Slezská univerzita - Ústřední knihovna, Opava, Masarykova 37 0653/684350 jana.malickova@fpf.slu.cz vlastní
Marková Vlasta Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994574 Vlasta.Markova@vsb.cz vlastní
Marvanová Eva, Mgr. Slezská univerzita - Ústřední knihovna, Opava, Masarykova 37 0653/684407 Eva.Marvanova@fpf.slu.cz vlastní
Mudruňková Milena PhDr. Středisko vědeckých informací LF UK, Lidická 1, 301 66 Plzeň 019/557244 mudrunkova@lfp.cuni.cz Jindřich
Munn Ann EOS International, 140-142 St. Jonh Street, London EC1V 4JT UK
aem@eosintl.co.uk Maria Tour
Neubauerová Viola Knihovna Uměleckoprůmyslového musea v Praze, ul. 17. listopadu 2, 110 00 Praha 1 02/51093248 neubauerova@upm.cz Maria Tour
Nováková Hana, PhDr. Ústav výpočetní techniky MU Brno, Botanická 68a, 602 00 Brno 05/41512256 hanan@ics.muni.cz Jindřich
Novotná Anna Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, Bráfova 3, Ostrava 1 069/6160304 anna.novotna@osu.cz vlastní
Okrouhlíková Jarmila, PhDr. Knihovna Uměleckoprůmyslového musea v Praze, ul. 17. listopadu 2, 110 00 Praha 1 02/2328472 okrouhlikova@upm.cz Maria Tour
Oplatková Jana Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994599 Jana.Oplatkova@vsb.cz vlastní
Pávek Vladimír, RNDr. SVK České Budějovice, Lidická 1, České Budějovice 038/63 57561 pavek@cbvk.cz Jindřich
Pavlicová Radmila, Mgr. Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, Bráfova 3, Ostrava 1 069/6160309 radka.pavlicova@osu.cz vlastní
Pavlík Jiří, Bc. Univerzita Karlova v Praze, Ústav výpočetní techniky, Ovocný trh 3-5, 116 36 Praha 1 02/24 49 1835 jiri.pavlik@ruk.cuni.cz Maria Tour
Petáková Stěpánka Fakulta životního prostředí - knihovna, Stará ul. 2550, 400 11 Ústí nad Labem 047/43658 petakova@fzp.ujep.cz Jindřich
Planková Jindra, Bc. Slezská univerzita - Ústřední knihovna, Opava, Masarykova 37 0653/684407 Jindra.Plankova@fpf.slu.cz vlastní
Pohludková Jana, Ing. Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6995171 Jana.Pohludkova@vsb.cz vlastní
Prchalová Lea, Ing. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/211666 prchalova@svkos.cz vlastní
Profousová Věra Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Psotová Jitka, Ing. VŠE-CIKS, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 02/24095595 psotova@vse.cz Polský dům
Pužmanová Ludmila UK-1.LF Ústav vědeckých informací, Kateřinská 32, 121 08 Praha 2 02/96151218 ludmila.puzmanova@lf1.cuni.cz Maria Tour
Rataj Jiří, Bc. VŠE-CIKS, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 02/24095595 Jiri.Rataj@ruk.cuni.cz Polský dům
Reichová Eva, Ing. Matematická knihovna MFF UK, Sokolovská 83, Praha 8 02/21913291-3 reich@karlin.mff.cuni.cz vlastní
Rosková Mária, PhDr. Stredisko informácií Slovnaft, a.s., Vlčie hrdlo, 824 12 Bratislava 07/40558775 Maria.Roskova@slovnaft.sk Jindřich
Růžičková Dagmar, Bc. Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6995171 ruz21@vsb.cz vlastní
Sedláčková Helena Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Sipková Hana SVK Ústí nad Labem, Velká hradební 49 047/5209126 sipkova@novell.svkul.cz Jindřich
Širová Marie Evangelická teologická fakulta UK, Černá 9, 115 55 Praha 1 02/21988 601 sirova@etf.cuni.cz Jindřich
Skalická Jitka SVK Ústí nad Labem, 400 34 Ústi n.L., Velká hradební 49 047/5220811 skalicka@novell.svkul.cz Jindřich
Skálová Hana Minerva knihkupectví 02/67691231 minerva@traveller.cz Maria Tour
Sklenák Vilém, Ing. VŠE-CIKS, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 02/24095407 sklenak@vse.cz Polský dům

­
příjmení, jm., titul organizace, adresa telefon e-mail ubytování
Slaninová Milena, PhDr. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 slaninova@svkos.cz vlastní
Slezáková Ludmila Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Sommerová Sylvie Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Spurná Ladislava Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, Knihovna, nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1 02/21005213 spurna@ius.prf.cuni.cz Jindřich
Stejskalová Jitka, Mgr. UK-1.LF Ústav vědeckých informací, Kateřinská 32, 121 08 Praha 2 02/96151213 jste@lf1.cuni.cz Maria Tour
Stratilíková Marta SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 stratilikova@svkos.cz vlastní
Studihradová Vlasta, Mgr. Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, Knihovna, nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1 02/21005213 studihra@ius.prf.cuni.cz Jindřich
Suchá Ivana Fakulta životního prostředí - knihovna, Stará ul. 2550, 400 11 Ústí nad Labem 047/43658 sucha@fzp.ujep.cz Jindřich
Suldová Zdeňka Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc

vlastní
Svobodová Darina Státní vědecká knihovna Ústí nad Labem, Velká hradební 49, Ústí n. L. 047/5209126 svobod@svkul.cz Jindřich
Svobodová Eva, PhDr. Národní knihovna ČR, Klementinum 190, 110 01 Praha 1 02/21663206 eva.svobodova@nkp.cz Maria Tour
Sýkorová Marie Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc 068/5412382 sykorova@risc.upol.cz vlastní
Šachl Zbyněk SVK Ústí nad Labem, Velká hradební 49 047/5220811 sachl@novell.svkul.cz Jindřich
Šimková Dana, Ing ÚVT UK, Ovocný trh 5, 116 36 Praha 02/24491238 dana@cuni.cz Maria Tour
Šimůnková Marie, Mgr. Ústav vědeckých informací 2.LFUK Praha, V Úvalu 84, Praha 5 02/24435841 marie.simunkova@lfmotol.cuni.cz Polský dům
Šindlerová Jitka SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 sindlerova@svkos.cz vlastní
Štěpánková Milada, PhDr. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6118881-2 stepankova@svkos.cz vlastní
Štěrbová Jitka, Mgr. Slezská univerzita - Ústřední knihovna, Opava, Masarykova 37 0653/684407 Jitka.Sterbova@fpf.slu.cz vlastní
Štrochová Jiřina, Mgr. Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994599 Jirina.Strochova@vsb.cz vlastní
Talich Milan, Ing. VÚGTK, ODIS VÚGTK, Zdiby 98, psč 250 66 02/688 20 20 talich@vugtk.cz Maria Tour
Tomášová Marcela SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6138270 brezinova@svkos.cz vlastní
Tošenovská Drahomíra Ing. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6138257 tosenovska@svkos.cz vlastní
Toth Štepán SVK Ústí nad Labem, Velká hradební 49 047/5220811 toth@svkul.cz Jindřich
Trembacz Marek Knihovna OU

vlastní
Twine Tim EOS International, 140-142 St. Jonh Street, London EC1V 4JT UK

Maria Tour
Urbanská Jiřina Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, Bráfova 3, Ostrava 1 069/6160325 jirina.urbanska@osu.cz vlastní
Václavová Evangelická teologická fakulta UK, Černá 9, 115 55 Praha 1 02/21988 601 bulinova@etf.cuni.cz Jindřich
Vašnovská Mlada Ústřední knihovna VŠB-TUO, tř. 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba 069/6994572 Mlada.Vasnovska@vsb.cz vlastní
Vincíková Jolana UK Fakulta soc. věd, Středisko věd. informací, Smetanovo nábř. 6, Praha 1 02/22112250 kolarova@mbox.fsv.cuni.cz Jindřich
Vojtková Blanka Mgr. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6138257 vojtkova@svkos.cz vlastní
Vondráková Alena Univerzita Karlova v Praze, Právnická fakulta, Knihovna, nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1 02/21005215 vondrako@ius.prf.cuni.cz Jindřich
Vostrá Petra Studijní knihovna České televize
Petra.Vostra@czech-tv.cz Palace
Votápková Eva UK Fakulta soc. věd, Středisko věd. informací, Smetanovo nábř. 6, Praha 1 02/22112250 kolarova@mbox.fsv.cuni.cz Jindřich
Vymolová Jana Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc 068/5631702
vlastní
Wotřelová Danuše Ústav vědeckých informací 2.LFUK Praha, V Úvalu 84, Praha 5 02/24435841 danuse.wotrelova@lfmotol.cuni.cz Polský dům
Žáčková Pavla Knihovna Univerzity Palackého, Biskupské nám. 1, Olomouc 068/5631702
vlastní
Zavilová Magda Ing. SVK v Ostravě, Prokešovo nám. 9, 728 00 Ostrava 069/6138257 zavilova@svkos.cz vlastní
­
Autor: Lea Prchalová
Pošli e-mailem

Copyright © 2016 Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě Tvorba www stránek Winternet
CCS 2.1  |  WCAG 1.0  |  Section 508  |  XHTML1.0

Fotografie poskytl Krajský úřad MSK. Autorem fotografií je Štefan Špic.